Revisjon av eksamensoppgaver

Lag nye spørsmål på tema du tar for deg + oppgi riktig svar. Når spørsmål og svar skal legges inn i Edstep vurderer vi hvilke alternative oppgavedesign som skal benyttes (ettvalg, flervalg, alternativer osv).

13.01.202118:28 Hilde Normark

Grunnlagsdokumenter til revisjon av eksamensoppgaver 
   



Temaområdene på eksamensoppgaver som skal revideres:

  • Naturressurser, miljø og bærekraft.  
  • Mat  
  • Norgeshistorie   
  • Norge: Kunst- og kulturhistorie  
  • Samfunnskunnskap (økonomi/næringsliv).  
  • Norge: Sport og Idrett 
  • Vertskap/Service og kundebehandling   
  • Det norske reiselivsprodukt  
  • Turistgeografi  
  • Yrkesetikk/skikk og bruk   
  • Formidlingsteknikk   

         

Utdanningskomité

Deltakerens navn: Tilhørighet: Epost: Tlf: Tema:
Adrien Safranka Styret  NGF

adrien@trondheimguide.no

94436813 Formidlingsteknikk
Hanne Volder Oslo Guideforening

Hvolder@start.no

92061847
Hilde M. Normark Styret  NGF normark@norgesguideforbund.no 94890222

Naturressurser, miljø og bærekraft.  

Mat  

Kari Alise Svensen Mellgren Stavanger Guideforening

kari.svensen@lyse.net

90779382
Kristian Bredby Styret  NGF bredby@norgesguideforbund.no 90879666
Liv Welle Ålesund Guideforening

liv.welle@hotmail.com

99711254
Mona Lisa Skipnes Bodø Guideforening

molskip@hotmail.com

99614996 Sport/idrett
Tove Gustafsson Agder Guide

post@agderguide.no

41474412
Tove Hasselquist Evensen Lillehammer Guideforening

tove.hasselquist.evensen@oppland.org

97521085
Wenche Ødegård Trondheim Guideforening

wencheode@gmail.com

99690532